Tegoroczny sezon weselny mieliśmy przyjemność zakończyć z przesympatycznymi – Małgosią i Maćkiem. Od początku wiedzieliśmy, że tego dnia będzie pięknie! Jeszcze przed ślubem podziwialiśmy ich zaangażowanie w przygotowania. Tego dnia, choć nie należał on do najcieplejszych, serca i ciała rozgrzewała świetna atmosfera i liczne uśmiechy! Dookoła otaczały nas piękne wrzosy w przeróżnych postaciach. Koronkowa suknia Panny Młodej zachwycała od samego początku do samego końca. Gosia wyglądała olśniewająco, wszystko współgrało idealnie! Pan Młody zaskoczył nas wyjątkowym stylem i klasą, skórzane szelki i muszka świetnie wpasowały się w klimat!

Uroczystości miały miejsce w Nowym Sączu. Państwo Młodzi z błyskiem w oczach i uśmiechem ślubowali sobie miłość. Na zewnątrz czekali już podopieczni Gosi, którzy zaskoczyli Młodych piękną niespodzianką!

Wesele odbyło się w Finezji, za muzykę odpowiedzialnych było sześciu dżentelmenów z Kapeli Juhasy, którzy od samego początku zaangażowali wszystkich do wspólnej  zabawy.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy poznać tak świetną parę i uwiecznić tak piękny i pełen emocji dzień!

# # # # # # #

Grudzień 2, 2017

Dodaj komentarz